Светло 2м 10д декорација лисја на лисја на желка предводена од светлина предводена божиќна светилки замена од 5 мм
  • Неодамнешно

Светло 2м 10д декорација лисја на лисја на желка предводена од светлина предводена божиќна светилки замена од 5 мм

DEN 1585.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

: IP20, препорачано за затворено користење Божиќни светла на отворено и мини LED светлосна жица 50 светло низа од мини светла, предводени Божиќни светла, внатрешна батерија Powe за прозорци Број на : 10 LED диоди Вкупна должина : 2 милиони LED празнични светла жица Божиќни светла затворени спални светла жица батерија светла жица на отворена жица. Транспарентните кабли можат да се обесзат на прозорци, врати и други украси за дома, предводени од Божиќни светло и Божиќни светли Божиќни светла 10 брои 10 метри Божиќни светла затворено батерија Powe за прозорци. Поради рачно мерење, оставете грешка од 2-3 см. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да наддавате. Мини LED светлосни жици топли LED светла на отворено Божиќни светлосни жици затворени соларни светла Божиќна надворешна starвезда. Совршена декорација на празници Божиќни светла затворена спална соба затворен жица светла приклучуваат 6 стапки соларни светла Божиќна надворешна starвезда и Божиќна светлина.