Умни креации Афроамериканец Дедо Мраз 14 инчи Традиционална дрвена оревчеста, празничен Божиќен декор за полици и табели
  • Неодамнешно

Умни креации Афроамериканец Дедо Мраз 14 инчи Традиционална дрвена оревчеста, празничен Божиќен декор за полици и табели

DEN 559.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅ Совпаѓајте ја секоја тема за Божиќни декор : Оваа традиционална дрвена оревчеста од 14 инчи е совршен начин да додадете празнично расположение за одмор во вашиот дом и сигурно ќе ја надополни секоја тема за Божиќни декор ✅ Одличен дизајн : Нашите декоративни оревици се изработени од висококвалитетно дрво, што ги прави не само привлечни, туку и многу издржливи; Покрај тоа, тие се насликани и украсени со рака за еден вид изглед. ✅ Додадете го тој магичен допир во вашиот дом : Ова ќе го осветли изгледот на секоја просторија и ќе направи совршен додаток на декор на кој било дом; Создадете Божиќно расположение во вашиот дом со прекрасно дизајниран декор што сакате да го поставите од година во година. ✅ Совршена големина : Оревокршачите се совршени за прикажување на табели, полици, countertops и многу повеќе; Донесете го Божиќниот дух во вашиот дом оваа празнична сезона со еден од нашите декоративни оревици. ✅ 100% гаранција за задоволство : Ние во паметни креации ги правиме само најдобрите домашни производи со највисок квалитет; Од таа причина, задоволството на клиентите е многу важно за нас и ние се стремиме да понудиме најширока разновидност на квалитетни производи поддржани од нашата 100% гаранција за задоволство од пари за да можете да купите со доверба. ✅ Совпаѓајте ја секоја тема за Божиќни декор : Оваа традиционална дрвена оревчеста од 14 инчи е совршен начин да додадете празнично расположение за одмор во вашиот дом и сигурно ќе ја надополни секоја тема за Божиќни декор. ✅ Одличен дизајн : Нашите декоративни оревици се изработени од висококвалитетно дрво, што ги прави не само привлечни, туку и многу издржливи; Покрај тоа, тие се насликани и украсени со рака за еден вид изглед.