KURT S. ADLER BAT0420 нови светла, зелена боја
  • Неодамнешно

KURT S. ADLER BAT0420 нови светла, зелена боја

DEN 248.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

20 зелени LED самовили 24-инчен оловен жица и 4-инчен растојание на светлина. Работи со батерија : Користете 3 батерии „АА“ (не се вклучени). Функција на автоматски тајмер (6 часа на/18 часа одмор). „Обиди ме“ функција. Само за затворено употреба. Направено од бакар и пластика. Вклучува вкупно 20 LED светла. Карактеристики на зелени LED светилки. Направено од бакар и пластика. Вклучува вкупно 20 LED светла. Карактеристики на зелени LED светилки. Додадете малку светлина во вашиот дом или декор за одмор со самовили со лисја од лисја од канабис на Курт Адлер со батерии од 20-светлина. Секоја од 20 -те мини капаци на канабис има зелена LED -сијалица. Со вкупна должина од 100 инчи и има зелена жица, секој сет на светлина вклучува 24-инчен олово жица и 4-инчен растојание. Овие светла се само за употреба во затворен простор и вклучуваат тајмер (6 часа на/18 часа одмор).