Креативна ко-оп волна почувствува дрво со пом пом, црвена и зелена
  • Неодамнешно

Креативна ко-оп волна почувствува дрво со пом пом, црвена и зелена

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Волна почувствува дрво Црвена и зелена боја; Пом Пом; Бокс сет од 7. 98% волна се чувствува, 2% MDF. Ова празнично парче сјае во еклектични и глам -декор стилови. 6 во L x 6 во W x 9 во H. Волна почувствува дрво. Црвена и зелена боја; Пом Пом; Бокс сет од 7. 98% волна се чувствува, 2% MDF. Ова празнично парче сјае во еклектични и глам -декор стилови. 6 во l x 6 во W x 9 во H. Нашата колекција „каприц“ е дизајнирана за детето во срце; Трансформирајте го вашиот дом во разиграно, пенливо светилиште со трепкачки светла и празнични ликови. Додадете допир на чудесно расположение за одмор на кој било сезонски приказ со нашите маестрално направени фигурини со широк спектар на сакани силуети.