Божиќни украси Подароци Божиќ Снежен човек Божиќни украси сцена украси украси Сноу -скулптура
  • Неодамнешно

Божиќни украси Подароци Божиќ Снежен човек Божиќни украси сцена украси украси Сноу -скулптура

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не подоцна Дното е пондерирано и може да се прикаже на слоевити ленти, полици, прозорци, кујнски маси и канцелариски маси. Совршен избор за подароци, нашите производи се лесни со повеќето украси за одмор; Покрај тоа, тие се значајни подароци што можат да донесат среќа на вашето семејство и пријатели; Нивниот изглед е многу привлечен за децата. Можете да им ги дадете на вашите деца како подароци. Персонализирана декорација на домови, куклите се совршена декорација на домот. Куклите можат да создадат интересни ефекти во која било сцена и се многу погодни за украсување на вашата работна маса, маса, тросед, полица за книги или посебна позиција во вашиот дом. Декорации за празници : Овие забавни кукли ќе бидат празнична атмосфера на вашиот одмор. Сè додека украсите се поставени на видливо место, тие ќе бидат мистериозна атмосфера до Ноќта на вештерките. На пример, може да се постави на маса или да се прикаже како декорација на прозорецот. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не подоцна. Дното е пондерирано и може да се прикаже на слоевити ленти, полици, прозорци, кујнски маси и канцелариски маси. Совршен избор за подароци, нашите производи се лесни со повеќето украси за одмор; Покрај тоа, тие се значајни подароци што можат да донесат среќа на вашето семејство и пријатели; Нивниот изглед е многу привлечен за децата.