Декор за трпезариска трпезариска фигура 2 парчиња Традиционална дрвена фигура злато војник украси кукли дрвени војници кукла за домашни декор акценти таблета за д
  • Неодамнешно

Декор за трпезариска трпезариска фигура 2 парчиња Традиционална дрвена фигура злато војник украси кукли дрвени војници кукла за домашни декор

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Традиционална дрвена оревница】 Тоа е исто така совршен подарок за вашите деца, и тие ќе го сторат тоа како прекрасна и интересна Figure Слика на оревчеста】 Направена од добар и врвен материјал од дрво, украсот на оревчерот е издржлив и не е лесен за. 【Златниот оревчек】 Повторно користење, не е лесно да се слика, може да се користи во секој Божиќ. 【Декорации на оревци】 Оваа статуа на оревчерот е исклучителна и реална и е облечена сосајдер, полн со Божиќ здив. 【Орнаменти на оревчери】 Оваа оревчеста ќе биде екстравагантен центар за додавање на вашата маса, биро или која било рамна површина. 【Традиционална дрвена оревница】 Тоа е исто така совршен подарок за вашите деца, и тие ќе го сторат тоа како прекрасна и интересна. Figure Слика на оревчеста】 Направена од добар и врвен материјал од дрво, украсот на оревчерот е издржлив и не е лесен за. 【Златниот оревчек】 Повторно користење, не е лесно да се слика, може да се користи во секој Божиќ. 【Декорации на оревци】 Оваа статуа на оревчерот е исклучителна и реална и е облечена сосајдер, полн со Божиќ здив.