Турнмеон 24 ”/ 2ft Ноќта на вештерките со 24 LED виолетови светла и 25 запалени тајмер за лилјаци, управувано со црно плашливо вештачко дрво за украси за Ноќта на вештерки
  • Неодамнешно

Турнмеон 24 ”/ 2ft Ноќта на вештерките со 24 LED виолетови светла и 25 запалени тајмер за лилјаци, управувано со црно плашливо вештачко дрво

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 24 * 4 инчи (висина * Долен дијаметар)6inch (должина * ширина). Боја : главно во црна и виолетова боја. Број на светла : 24. Режим на осветлување : Секогаш светла. Боја на осветлување : Виолетова. Време на осветлување : 24 часа +. Материјал : Пластични+гранчиња од дрво+електронски компоненти. Снабдување со електрична енергија : 3 АА батерии (не се вклучени). Широко користете : камин, работна површина, прозорец праг, трпезариска маса, праг, масичка за кафе, дневна соба, кујна, балкон, коридор, итн. 1 x прелитно црно дрво за Ноќта на вештерките. 25 x виолетова лилјаци украси (1 резервни делови дополнително вклучени). Белешки : Можете да висат неколку лесни украси на дрвото за Ноќта на вештерките, но украсите не треба да бидат премногу тешки.