Исцелен пливање нос клип деца приклучоци за нос силиконски пливање нос клип пливање нос заштитник силиконски пливање нос приклучок нуркање нос клип силиконски но?
  • Неодамнешно

Исцелен пливање нос клип деца приклучоци за нос силиконски пливање нос клип пливање нос заштитник силиконски пливање нос приклучок

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Силикон Приклучок за пливање на носот : Лесен и преносен, можете да го носите на секаде каде што сакате. Не-лизгање и корисно, не е лесно да се испадне. Клип за пливање на носот : клипот за пливање нос е лесен и компактен големина за лесна и удобна за носење и складирање. Силиконски клип за мал нос : пријателски за кожата и удобно за допир. Погодно за складирање, поудобно за употреба. Снабдување за пливање : Погодно за пливање, совршено за возрасни, деца и деца што користат деца, едноставни и удобни за вас. Клипови за нос пливање : корисно и сигурен, може да биде за деца, деца и возрасни, преносни и лесни за носење. Пакетот вклучува 1 x карактеристики на клипот за нос -боја : портокалова силиконска клип за нос за возрасни за пливање -големина : 3.79x0 Подводни приклучоци за нос. -Материјална : Силиконски приклучоци за пливање на носот -Хуманизираниот клип за нос може совршено нашиот нос, што ги прави поудобни од другите клипови за нос на пливање. -Кон може да спречи вода да влезе во носот, да ви даде добро искуство за пливање силиконски приклучок за пливање нос. -Овој клип за нос за пливање е изработен од врвен и силиконски материјал од висока класа, кој може да биде за време на силиконски приклучок за пливање на носот.