Каролина богатства CK4038CS Божиќни снегулки Вести Божиќно порибување, камин што виси чорапи Божиќна сезона Декора за украси за семејство
  • Неодамнешно

Каролина богатства CK4038CS Божиќни снегулки Вести Божиќно порибување, камин што виси чорапи Божиќна сезона Декора за украси за семејство

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно порибување обезбедува кадифен чувство и покажува исклучителна трајност Прекрасен додаток на вашите украси за одмор, направен да трае низ сезоните на радосни прослави. Дарежлива големина : Мерење на околу 18 инчи висока и ширина 11 инчи, нашето Божиќно порибување нуди доволно простор за сите третмани на Дедо Мраз. Неговата значителна големина не гарантира дека не остава подарок. Двострана дизајн : Во кој има празничен дизајн отпечатен од обете страни, нашето Божиќно порибување носи расположи за одмор од секој агол. Без разлика дали е обесен од мантилот или закачалката за порибување, неговиот волшебно дизајнирање останува видлив. Лесна грижа и долготрајно : Нашето Божиќно порибување е практично колку што е убаво. Целосно миење машина, ги одржува своите живописни бои и мека текстура од година во година. Едноставно лежете рамно или закачете се за да се исушите, и подготвено е за следната празнична сезона. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Подароци за бели територии на Западен Хајленд, колекционери на Западен Хајленд Бели териер, Божиќно порибување на Западен Хајленд Бели териер. Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно порибување обезбедува кадифен чувство и покажува исклучителна трајност. Прекрасен додаток на вашите украси за одмор, направен да трае низ сезоните на радосни прослави. Дарежлива големина : Мерење на околу 18 инчи висока и ширина 11 инчи, нашето Божиќно порибување нуди доволно простор за сите третмани на Дедо Мраз. Неговата значителна големина не гарантира дека не остава подарок. Двострана дизајн : Во кој има празничен дизајн отпечатен од обете страни, нашето Божиќно порибување носи расположи за одмор од секој агол.