Герсон 2504410 Електрична црна и виолетова жица за Ноќта на вештерките со 50 светилки со блескаво, длабочина од 21,5 инчи
  • Неодамнешно

Герсон 2504410 Електрична црна и виолетова жица за Ноќта на вештерките со 50 светилки со блескаво, длабочина од 21,5 инчи

DEN 423.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензии : Длабочина од 21,5 инчи Боја : Црна и виолетова. Со 50 блескави светилки. Привлечен декор : Направете ја вашата сезона поизразена со овој трендовски декор што семејствата и гостите сигурно ќе го ценат. За декорација на забавата за Ноќта на вештерките. Димензии : Длабочина од 21,5 инчи. Боја : Црна и виолетова. Со 50 блескави светилки. Привлечен декор : Направете ја вашата сезона поизразена со овој трендовски декор што семејствата и гостите сигурно ќе го ценат. За декорација на забавата за Ноќта на вештерките. Производите во меѓународната сезонска програма Герсон се дизајнирани, увезени и дистрибуирани во две целосни линии на сезонска стока (есен/Божиќ и пролет/лето).