Комплет за симпатична корпа за јајца - Шаблони за корпи за јајца за шиење, образец за кокошки за корпи за сечење владетел, занаетчиски занаети за ватини за диети, кре
  • Неодамнешно

Комплет за симпатична корпа за јајца - Шаблони за корпи за јајца за шиење, образец за кокошки за корпи за сечење владетел, занаетчиски занаети

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Set Шаблон за шаблони за корпи за јајца】- Направете своја симпатична корпа за пилешко, што може да се користи за украсување на најчесто користени работи, или да се стават јајца, колачиња, бонбони и закуски, многу симпатични 【Квалитетен материјал】- Овие владетели за шиење и шаблони се изработени од висококвалитетен акрилик, можете јасно да видите преку транспарентен материјал, со што вашата работа е полесна. 【DIY Quilting Casher Casher】- Користете го овој образец за да ви помогнеме лесно да направите корпи за пилешко. Меѓу нив, подготвивме три големини и имаме различни образец за да ги олесниме вашите потреби за шиење, можете да направите различни стилови на корпа за пилешко месо и да изберете различни бои на ткаенини за да одговараат на вашите уметнички пилиња. 【Лесен за употреба】- Може да се направи во неколку едноставни чекори. Исечете ја ткаенината и памукот според шаблоните и шијте ги заедно за да добиете симпатична корпа за пилешко. Ide избор за подароци за идеи】- Кога сте загрижени да им дадете на вашите пријатели нешто, торбата за корпи направени од себе ќе биде добар избор.