Самостојни точки, силно лепило 450 парчиња 0,59 инчи со дијаметар на лепливи задни монети, најлонски монети, точки на јамка со водоотпорни лепливи лепила за лепило, пог
  • Неодамнешно

Самостојни точки, силно лепило 450 парчиња 0,59 инчи со дијаметар на лепливи задни монети, најлонски монети, точки на јамка со

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Силно лепило】 Нашите самостојни лепливи точки се изработени од најлон материјал и лепило со топло топење со отпорна на висока температура, многу силно самостојно лепило 【Компатибилност】 Оваа монета од кука и јамка може да се прикачи на повеќето работи, особено за чисти и мазни површини на хартија, пластика, стакло, кожа, метал и др. 【Големина и пакет】 Лепливи задните точки со дијаметар е 0,59 инчи. Содржи 225 парчиња кука и 225 компјутерски монети за јамка (1 сет = 1 монета од јамка и 1 кука монета, вкупно 225 комплети). 【Водоотпорен и лесен за употреба】 Лесно е да се излупи монетите од ролната на хартијата кога ви треба, заштедувајќи го вашето време. Нашата јамка за монети и кука се добро дизајнирани што можат да имаат повеќе килограми. Силното лепило и долготрајно, може да се прилагоди добро и во влажна околина. 【Широки апликации】 Нашите точки за лепило на кука и јамка се одлични за училиште, особено занаетчиски проекти во училницата. Придонесете на отворено и затворено за мазни површини, монети од кука и јамка може да се користат за да се придржуваат на разни артикли на табли, графикони, папки и многу повеќе. Самостојните точки се исто така прекрасни за организацијата во домот, канцеларијата и многу повеќе. 【Училницата мора да има】 самолепливи точки се дизајнирани за изработка на раце, организирање, проекти за DIY и многу повеќе, тие мора да имаат материјали во училницата за секој наставник. Исчистете ги и исушете ги површините. Залепете ја монетата на куката на една површина. Залепете ја монетата за јамка на другата површина. (Почекајте 5 мин. Совпаѓајте ја монетата за обрачот и јамката заедно. Чиста и сува површина пред примената. Излупете лента од прицврстувач и притиснете цврсто на своето место. Чувајте го чисто и суво. Лепилото достигнува максимална јачина по 24 часа. Кука и јамка претходно беа прикажани за лесно и прецизно поставување. Нема да се држи до крзнена или нејасна ткаенина и површини.