Crowye 300 парчиња цветна канџи чаша rhinestones claw чаша бисер rhinestones злато рамен база сјајни кристали камења мониста за облека занаетчиски занаети за накит за шиење додатоц?
  • Неодамнешно

Crowye 300 парчиња цветна канџи чаша rhinestones claw чаша бисер rhinestones злато рамен база сјајни кристали камења мониста за облека

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сигурен материјал за поддршка Совпаѓање со облеката и не се лесни за паѓање Plenteous селекција за да одговараат на вашите вежби : Нашите мали rhinestones имаат вкупно 300 во пакет, од кои има околу 0,31 инчи/ 8 мм, 0,39 инчи/ 10 мм и 0,47 инчи/ 12 мм во дијаметар, соодветно, 100 парчиња од секоја од нив Големина, доволна количина може да обезбеди вашата апликација во различни аспекти, а различни големини исто така можат да ги задоволат вашите повеќекратни потреби за да ви помогнат да ги направите производите што ги сакате. Обична и лесна за употреба : Методот на примена на занаетчиски ригистони е многу едноставен и удобен за совладување; Само треба да ги шиете на омилените предмети со игла и нишка, исто така можете да ги поврзете заедно или лепак на местата што ви се допаѓаат, што ви го олеснува да ја завршите употребата на овој производ. Различни функции во секојдневниот живот : Мониста на Rhinestones за шиење може да се применат како декорација на разновидни начини, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на картички, колачи, јакни или здолништа; Тие исто така можат да бидат направени во ракотворби за вработување, како што се ленти за бебиња, додатоци за свадбени букети, лакови за коса, итн., Што може да ви помогне да чувствувате поголемо задоволство. Видови на прилика за вашата апликација : Нашите занаетчиски украси се погодни за најразлични сцени, како што се роденденски забави, собири на роднини, фестивали, церемонии за доделување награди, редици на костуми и така натаму; Тие ќе ве натераат да се истакнете во толпата, да го покажете вашиот темперамент и имиџ и успешно да го привлечете вниманието и пофалбите на јавноста. Сигурен материјал за поддршка Совпаѓање со облеката и не се лесни за паѓање. Plenteous селекција за да одговараат на вашите вежби : Нашите мали rhinestones имаат вкупно 300 во пакет, од кои има околу 0,31 инчи/ 8 мм, 0,39 инчи/ 10 мм и 0,47 инчи/ 12 мм во дијаметар, соодветно, 100 парчиња од секоја од нив Големина, доволна количина може да обезбеди вашата апликација во различни аспекти, а различни големини исто така можат да ги задоволат вашите повеќекратни потреби за да ви помогнат да ги направите производите што ги сакате.