Sayjke 2 PCS САД американско знаме извезено лепенка - 6,8 x 3,8 см железо на или шијте на униформа амблем
  • Неодамнешно

Sayjke 2 PCS САД американско знаме извезено лепенка - 6,8 x 3,8 см железо на или шијте на униформа амблем

DEN 95.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 6,8*3,8 см Неверојатен квалитет : Нашата печ за вез е 100% 3Д вез, така што се чувствува удобно и не ги гуши рацете. Разновидност на употреба : Одлично за маици, џемпери, дуксери, фустани, капи, торби, јакни, ранци, фармерки, елеци, капи, улоги, активности на отворено или само за тактички обожаватели. 100% гаранција за задоволство од кустумер : исполнете ја вашата нарачка, пристигнете брзо, добра услуга. Она што го добивате : 2 печ за везови што е сигурно да ги натерате вашите пријатели и семејство да се смеат! Купете со задоволство од задоволството. Големина : 6,8*3,8 см. Неверојатен квалитет : Нашата печ за вез е 100% 3Д вез, така што се чувствува удобно и не ги гуши рацете. Разновидност на употреба : Одлично за маици, џемпери, дуксери, фустани, капи, торби, јакни, ранци, фармерки, елеци, капи, улоги, активности на отворено или само за тактички обожаватели. 100% гаранција за задоволство од кустумер : исполнете ја вашата нарачка, пристигнете брзо, добра услуга.