Глума и драма железо на лепенка актерка актерка
  • Неодамнешно

Глума и драма железо на лепенка актерка актерка

DEN 62.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тема : Театар - Забава Состав : извезена. Единица за продажба : сингл. Тема : Театар - Забава. Состав : извезена. Единица за продажба : сингл. Ironелезо на везена лепенка за апликација : лепенка „Актер и драма“. Големина : 2 "x 2". Овие се лесни за примена на облека, торба за торби, ставете душеци, чаршафи, итн. Топлина заптивка на ткаенини од памук и памук/полиестер. Не аплицирајте на рајон, најлон или три-ацетат ткаенини. Упатства : Загрејте го поставувањето на железото до „памук“. Не користете пареа за време на апликациите. (2) Дизајн на позиција и покривање со тенка крпа за притискање. (3) Притиснете директно надолу со постојан притисок 25 секунди. Не пеглајте напред и назад. (4) Оставете темелно да се олади пред да користите. Овие се машини што се перат и издржливи. Препорачувам да се исуши линијата за украсена облека. Упатствата ќе бидат испратени со набавка.