Апликација на череп роза извезено цветно железо на шиење на лепенка
  • Неодамнешно

Апликација на череп роза извезено цветно железо на шиење на лепенка

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 2 * 3 инчи Печ е 100% извезена. Поддршка : Супер силна лепак за заптивка на топлина. Оваа лепенка може да биде железо или да шие на која било облека. Одлични перформанси за миење машини. Никогаш нема да излезе. Безбедно : Суровината е поминато на тестот. Нашата лепенка е безбедна. Лесно : Идеално за украсување на фармерките, капи, торби, јакни и кошули. Само 15 секунди можете да DIY облека од сопствен стил. Пакување : 1 парчиња парчиња спакувани. Големина : 2 * 3 инчи. Печ е 100% извезена. Поддршка : Супер силна лепак за заптивка на топлина. Оваа лепенка може да биде железо или да шие на која било облека. Одлични перформанси за миење машини. Никогаш нема да излезе. Безбедно : Суровината е поминато на тестот. Нашата лепенка е безбедна. Лесно : Идеално за украсување на фармерките, капи, торби, јакни и кошули. Само 15 секунди можете да DIY облека од сопствен стил. Пакување : 1 парчиња парчиња спакувани. Зегин снабдување со висококвалитетни модни украсени декоративни додатоци.USAGEGEGIN лепенката може да биде на железо или зашиена. Ако изберете железо, железото во вашиот дом е достапно. Процесот е лесен и брз, можете да имате сопствен стил на облека со нашата лепенка за 15 секунди.