12pcs 3D puff винил трансфер на топлина, 12x10 инчи HTV винилни чаршафи собрани бои за пренос на топлина винил пакет за топлински печати железо на винил за маица компатибилен
  • Неодамнешно

12pcs 3D puff винил трансфер на топлина, 12x10 инчи HTV винилни чаршафи собрани бои за пренос на топлина винил пакет за топлински печати железо

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Содржина на пакетот : ќе добиете 12 листови за пренесување на винил на топлина, измерено 12x9 Постојат 12 бои, едно парче за секоја боја, доволна количина и богати бои за да ги задоволите вашите потреби за изработка и замена. Премиум материјал : 3Д преносот на винил на винил е изработен од висококвалитетен PU материјал, силна адхезија, не е лесно да се избледи, паднат и пукаат по повторено миење. Винил за пренос на топлина има добра истегнување, отпорност на абразија и флексибилност, машина за перење без грижа. Уникатен дизајн : Кога се загрева 3 D преносот на винил на винил, тој се шири за да се даде 3 D ефектот. Ладниот и привлечен дизајн на 3Д во прав, ефектот на пренесување на топлина, винил е супер стилски и може да ги задоволи вашите различни потреби за DIY. (Забелешка : Површината е тип на стада, не е мазна). Лесен за употреба : Листовите за пренесување на винил на винил се лесни за сечење и се целосно компатибилни со широк спектар на занаетчиски машини. Дури и во вашите најсложени дизајни, тие исто така се лесни за ефикасно плевење и отстранување на несаканиот винил со леснотија. Не е потребно пилинг, заштитниот пластичен филм автоматски се појавува по загревањето, така што нема потреба од топло пилинг или ладно пилинг.