Гутерман бр.
  • Неодамнешно

Гутерман бр.

DEN 81.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бренд : Гутерман Количина : секоја. Состав : 100% памук. Инструкции за перење : што се перат на 95 степени. Бренд : Гутерман. Количина : секоја. Состав : 100% памук. Инструкции за перење : што се перат на 95 степени. Gutermann No 12 Sulky Cotton Machine Threadery Thread 200m 1046 - Бренд за информации за секој производ : Гутерман Количина : Секоја боја : 1046 Состав : 100% Упатства за миење на памук : Перење на 95 степени должина : 200 метри.