Данфорт - Снегулка од снегулка Повлечете шарм, направен во САД, ¾ “
  • Неодамнешно

Данфорт - Снегулка од снегулка Повлечете шарм, направен во САД, ¾ “

DEN 223.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Данфорт Снегулка патент Повлечете - идеално за зимски патенти Овој прекрасен метален шарм се клипува на патент, со што е полесно да се поштеди или да се отпади зимска јакна, руно, џемпер, чанта или ранец Лесен, но сепак здрав, мери ¾ ”. Зимска јакна, џемпер или шарм на торби - прекрасната патент за снегулка со снегулка додава зимска талент на зимското носење на жените и девојчињата, вклучувајќи јакни, џемпери, чанти и торби. И затоа што е направено од каша и отпорна на 'рѓа или опаѓање. Лесен за употреба - ова влечење на снегулки од снегулка им дава на вашите зимски патенти поголемо, подолго влечење што е полесно да се сфати, држи и лизга. Заглавувањето на куката лесно се клипува на рачката на патент или прилепувајќи. Дајте како подарок - квалитетот на наследството со традиционална убавина и цел Направете го овој патент од снегулки од снегулка, повлечете одличен избор за подароци за зимски родендени, Божиќ, Ханука, клубови за книги, ски -клубови, зимски свадбени фаворити и многу повеќе. Данфорт - Сите наши производи се рачно изработени во САД на нашата работилница „Среденбери“, Вермонт од нашиот тим на локални занаетчии, кои фрлаат, се вртат, полски, сликаат и собираат суров метал за да го формираат исклучителниот предмет што го држите во рацете. Данфорт Снегулка патент Повлечете - идеално за зимски патенти Овој прекрасен метален шарм се клипува на патент, со што е полесно да се поштеди или да се отпади зимска јакна, руно, џемпер, чанта или ранец. Лесен, но сепак здрав, мери ¾ ”. Зимска јакна, џемпер или шарм на торби - прекрасната патент за снегулка со снегулка додава зимска талент на зимското носење на жените и девојчињата, вклучувајќи јакни, џемпери, чанти и торби. И затоа што е направено од каша и отпорна на 'рѓа или опаѓање. Лесен за употреба - ова влечење на снегулки од снегулка им дава на вашите зимски патенти поголемо, подолго влечење што е полесно да се сфати, држи и лизга. Заглавувањето на куката лесно се клипува на рачката на патент или прилепувајќи. Дајте како подарок - квалитетот на наследството со традиционална убавина и цел Направете го овој патент од снегулки од снегулка, повлечете одличен избор за подароци за зимски родендени, Божиќ, Ханука, клубови за книги, ски -клубови, зимски свадбени фаворити и многу повеќе. Данфорт - Сите наши производи се рачно изработени во САД на нашата работилница „Среденбери“, Вермонт од нашиот тим на локални занаетчии, кои фрлаат, се вртат, полски, сликаат и собираат суров метал за да го формираат исклучителниот предмет што го држите во рацете. Ова влечење на патент од снегулка може да се исече на патентот на чантата, јакна, чантата, руно, торба, ранец, палто или џемпер. Нејзиниот дизајн на рачно екипа во Пјутер изгледа добро со секоја облека во боја. Исто така е лесен и удобно, така што можете да го кликнете и да го носите вашиот снегулка патент влечење насекаде каде што одите! Настрана од тоа да имате чист, класичен изглед, овој мал шарм додава функционалност на вашите патенти.