Дизајнерска количка црна немерцеризирана памучна ДК тежина 4 ply woon памук dk бод за везење нишка пријателство нараквица нараквица конец на нараквица од нараквица од 1
  • Неодамнешно

Дизајнерска количка црна немерцеризирана памучна ДК тежина 4 ply woon памук dk бод за везење нишка пријателство нараквица нараквица

DEN 1478.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производ : Црн немерцеризиран памук ДК Тежина 4 Пли Вон Памук ДК Големина : Пакет од 100 грама. Употреба : Може да се користи за да се направат нараквици, предиво за нараквици, кесички, ресни, перничиња, роденденски картички, украси, кукли, нараквици, марами и така натаму. Добар избор е за родителите и децата да учествуваат заедно во ракување. Тоа не само што ја подобрува практичната способност на децата, туку ја стимулира и имагинацијата на децата за занаетчии. Слика : Бојата на производот може да варира во зависност од сликата на производот, како резултат на разликата во екранот до екранот. Производ : Црн немерцеризиран памук ДК Тежина 4 Пли Вон Памук ДК. Големина : Пакет од 100 грама. Употреба : Може да се користи за да се направат нараквици, предиво за нараквици, кесички, ресни, перничиња, роденденски картички, украси, кукли, нараквици, марами и така натаму. Добар избор е за родителите и децата да учествуваат заедно во ракување. Тоа не само што ја подобрува практичната способност на децата, туку ја стимулира и имагинацијата на децата за занаетчии.