JBCD Свети Китс и Невис знаме за лепенка тактичка кука и јамка
  • Неодамнешно

JBCD Свети Китс и Невис знаме за лепенка тактичка кука и јамка

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Карактеристики] : Сет од 2-те Китс и Невис знаме закрпи со поддршка за прицврстувачи на кука по пакет 3,15 x 1,97 инчи/8 x 5cm во големина на знамето. Правилната големина овозможува да се зашие во која било облека. [Живописна боја и издржливост] : Амблем за отпорност на УВ избледени ја прави бојата да трае како нова како недопрена. На лепенката се карактеризираат задните прицврстувачи на куки и јамки што можат да се зашиени на сите капи, ранци и униформа и лесни за отстранување, миење или замена на други типови. [Исклучителна изработка] : Ласерското сечење ја прави страната на јамката со иста големина како тактичката лепенка. Тактичките закрпи се направени од премиум индустриска јачина полиестер и закрпите направени од машини за вез со голема прецизност се светли во боја и јасни во текстурата. [Апликации] : Совршени украси за воена униформа, тактичка торба, јакна, тимски капачиња, ранци, тактички капи, итн. Тоа е одличен начин да ја украсите облеката и да додадете едноставен патриотски допир на вашите работи. [Гаранција] : Ако има незадоволство, 100% гаранција за враќање на парите. Нашата 7*24 пријателска услуга за клиенти за мир на умот. Кликнете на Додај во количката сега за да создадете без ризик за купување!. [Карактеристики] : Сет од 2-те Китс и Невис знаме закрпи со поддршка за прицврстувачи на кука по пакет. 3,15 x 1,97 инчи/8 x 5cm во големина на знамето. Правилната големина овозможува да се зашие во која било облека. [Живописна боја и издржливост] : Амблем за отпорност на УВ избледени ја прави бојата да трае како нова како недопрена. На лепенката се карактеризираат задните прицврстувачи на куки и јамки што можат да се зашиени на сите капи, ранци и униформа и лесни за отстранување, миење или замена на други типови. [Исклучителна изработка] : Ласерското сечење ја прави страната на јамката со иста големина како тактичката лепенка. Тактичките закрпи се направени од премиум индустриска јачина полиестер и закрпите направени од машини за вез со голема прецизност се светли во боја и јасни во текстурата. [Апликации] : Совршени украси за воена униформа, тактичка торба, јакна, тимски капачиња, ранци, тактички капи, итн. Тоа е одличен начин да ја украсите облеката и да додадете едноставен патриотски допир на вашите работи. [Гаранција] : Ако има незадоволство, 100% гаранција за враќање на парите. Нашата 7*24 пријателска услуга за клиенти за мир на умот.