Излез за итни случаи, црниот симбол шема тркалезни иглички копче за копче Амблем додаток за декорација 5 парчиња
  • Неодамнешно

Излез за итни случаи, црниот симбол шема тркалезни иглички копче за копче Амблем додаток за декорација 5 парчиња

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : М дијаметар : 3,2 см (1,3 инчи) Класификација : значка. Карактеристики : - Продадено за 5 во сет.; - лесен и лесен за отворање.; - Добар избор да се закачите на вашата торба, јакна, чанта и кошули за едноставна, интересна и персонализирана декорација.; - Опфатени со гребнатини и УВ отпорни на милар : Силна заштита од стружења. Материјал : Копчињата се изработени од квалитетна пластика, без абразија, не ронлив, материјал со добар квалитет, да ги натера да можат да се користат долго време. Количина на пакет : 5 x значка. Големина : М дијаметар : 3,2 см (1,3 инчи). Класификација : значка. Карактеристики : - Продадено за 5 во сет.; - лесен и лесен за отворање.; - Добар избор да се закачите на вашата торба, јакна, чанта и кошули за едноставна, интересна и персонализирана декорација.; - Опфатени со гребнатини и УВ отпорни на милар : Силна заштита од стружења. Материјал : Копчињата се изработени од квалитетна пластика, без абразија, не ронлив, материјал со добар квалитет, да ги натера да можат да се користат долго време. Количина на пакет : 5 x значка. Големина : М дијаметар : 3,2 см (1,3 инчи) Класификација : Badge Feature : - Продадено за 5 во сет.- Лесен и лесен за отворање. Персонализирана декорација.- Опфатена со гребнатини и УВ отпорни на милар : Силна заштита од стружења.