Jakago Swivel Lobster ги спојува клиповите Lanyard Snap Hook and Slide Bakles и Metal D прстен полукружен Д прстен за торбички торби мачка кучиња јакаки прстени за рака DIY додатоци куче поводни
  • Неодамнешно

Jakago Swivel Lobster ги спојува клиповите Lanyard Snap Hook and Slide Bakles и Metal D прстен полукружен Д прстен за торбички торби

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без Фабик Куките за спојување на сребро јастог се додаток за затворање на прицврстување, безбедно прилепувања за да се затворат, што ќе обезбеди вашите предмети да не испаднат; Металната тока за слајдови и прстените Д се погодни за правење ремени, прицврстувачи и облека, багажници и ранци. Големината-Swivel Snap е 2,4 во должина и 1,3 ”(надвор) и во ширина. Металната брава на слајдот во дијаметар е во должина од 1 „и 0,78“ (внатре) во ширина, 3мм во дебелина, Д прстените во дијаметар се 1 ”и 0,63” (внатре) во ширина и 3мм во дебелина. Материјал : Овие додатоци за хардвер за багаж се изработени од не'рѓосувачки челик, силни и издржливи, исклучителни занаети, двострани позлата, не лесно да се избледат. Широка употреба : Д прстените се погодни за правење прицврстувачи, облека и багажни ремени; Страничните токи можат да ви помогнат да ја прилагодите должината на мрежи и каиш, што го прави повеќе да ви одговара, во случај ремените премногу долго или премногу кратки; Swivel Snap куки за чанти, клучеви и јаки од кучиња. Пакетот вклучува : 1 инчен Swivel Snap Hook (10 парчиња) и D прстен (10 парчиња) и странични токи (10 парчиња), одлично за изработка на трајно и високо квалитетно вртење на легура; Отворено и непречено затворете; Спецификација : Количина : 30 парчиња; Боја : сребро; Материјал : Легура (тешка) Големина : Swivel Snap е 2,4 во должина и 1,3 ”(надвор) и во ширина.

  :