FARMASi VFX Елита Мат Течен Кармин, Долготраен, Несушен, Интензивен Пигмент во Боја, Беспрекорна Мат Завршница, Секоја Нијанса е Богата, Мазна и Лесна, 0,14 fl. оз / 4 гр
  • Неодамнешно

FARMASi VFX Елита Мат Течен Кармин, Долготраен, Несушен, Интензивен Пигмент во Боја, Беспрекорна Мат Завршница, Секоја Нијанса

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[СОВРШЕНО МАТ ] Постигнувањето беспрекорна, интензивна боја мат финиш е само лизгање со Елитен Мат Кармин FARMASi VFX Долготрајната формула на овој високо пигментиран течен кармин ви дава супер заситена боја во мат финиш без дамки. [ЛЕСЕН И НЕЛЕПЛИВ КАРМИН ] може да имате мат кармин без да се чувствувате лепливо или лепливо. Формулата светлина како воздух депонира мат боја и декадентна влага, додека ги прави вашите усни да изгледаат подебели. Бојата се заклучува, се чувствува и изгледа свежо цел ден, без трансфер. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ] Добијте без напор, мазна апликација секој пат со единствениот апликатор со стрелки. Овој мат кармин лесно се лизга за удобно целодневно носење. [УБАВ ПОДАРОК ] Погоден За купување како лична употреба или како подарок за вашата мајка, сопруга, девојка пријатели на денот на благодарноста, роденден, Божиќ,Ноќта на Вештерките или други фестивали. [ФАРМАСИ ЗЛАТНИ ПРАВИЛА ] Нашите формулации исклучуваат состојки кои се непожелни за нашето здравје и планетата. Ние користиме суровини и активни суровини погодни за вегани во сите производи. Нашите производи не се тестираат на животни, не содржат тешки метали, дерматолошки тестирани, не содржат парабени. FARMASi VFX Елита Мат Течен Кармин Лесен, долготраен мат боја што нема да ја пренесе. Секоја сенка е богата и мазна, обезбедувајќи беспрекорна завршница. Долго носење, животно доказ боја плус јасен, мат врвен слој. Боја на усните што не крвари или пердув, и останува со вас од вашата утринска рутина до вашата забава после работа.