Златна Роза Усна Маркер Усна Дамка Ултра Долготрајна Природна Завршница Вода Базирана На Алое Вера И Витамин Е
  • Неодамнешно

Златна Роза Усна Маркер Усна Дамка Ултра Долготрајна Природна Завршница Вода Базирана На Алое Вера И Витамин Е

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Реален Шарен Изглед На Тетоважа На Усните Благодарение на Бојата на База На Вода Се Суши За Неколку Секунди, Оставајќи Суптилен Филм На Усните Кој Трае До 12 Часа Без Сушење Или Размачкување. Користејќи Го Својот Уникатен Врв, Можете Едноставно Да Ги Обликувате И Пополните Усните. Осигурајте Се Дека Бојата Е Сува Пред Да Нанесете Сјај Или Мелем За Усни За Сјајна Завршница. Содржи Алое Вера И Витамин Е За Здрав Сјај,. Покриеност што може прецизно да се изгради и примени. Пробајте Гр Козметика Дамка за Усни кога сакате да додадете боја на усните без тежината на карминот или лепливоста на сјајот за усни. Бојата на база на вода постепено ги обојува усните со природна нијанса (не мат или сјајна). Со прецизниот врв на длето на маркерот, можете да ги нацртате усните и рамномерно да ги пополните со боја. Бојата е лесна и воздушна на усните, што ја прави идеална дамка за усни што може да се изгради. Нанесете еден слој за блесок на боја, или многу палта за драматична, живописна усна. Нема да се префрли на вашиот љубовник или да се трие во текот на денот бидејќи маркерот за усни е отпорен на бакнеж и отпорен на дамки. Нијансата на усните е збогатена Со Витамин Е И Алое Вера и нема да ги исуши усните.