ИВАНБЕ 3pc Метални Течни Ајлајнер Шминка Сет, Сина Виолетова Сребрена Боја Сјајот Око Лагер Пенкало, Долготрајни Високо Пигментирани Со Водоотпорен &засилувач; Разм
  • Неодамнешно

ИВАНБЕ 3pc Метални Течни Ајлајнер Шминка Сет, Сина Виолетова Сребрена Боја Сјајот Око Лагер Пенкало, Долготрајни Високо Пигментирани

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Воведување на комплетот За Течна Постава за Ајлајнер за 3 бои, Кој вклучува сина, виолетова и сребрена боја Не само што го осветлува вашиот секојдневен изглед на очите, туку ви овозможува и да постигнете уметнички изглед на шминка за еуфорија. Совршено е за разни прилики како Што се Ноќта на Вештерките, Божиќ, козметички емисии, матурски ноќи, танцови забави и многу повеќе. Одликувајќи се со новиот технолошки Пенкало базирано на Вода, овој ајлајнер има ултра фин флексибилен врв на четката што се лизга непречено и рамномерно, овозможувајќи прецизни и дефинирани линии. Неговиот фидер за мастило е опкружен со неколку испарувања, што го прави отпорен на прескокнување и отпорен на влечење, а мултидимензионалните бисери во облогите создаваат сјаен рефлектирачки изглед. Формулата за брзо Сушење и Долго Носење е дизајнирана за удобно носење и ви овозможува лесно да ја контролирате дебелината на вашите линии. Брзо се суши со големо влијание и минимално испаѓање и е отпорен на размаска и отпорен на пот, осигурувајќи дека нема да избледи, снегулки или крвари. Овој ајлајнер може да трае до 12 часа, што го прави совршен за танцови забави, козметички претстави и други настани. Како Да Го Користите и ТРЕСЕТЕ ГО ДОБРО, со постојан старт на раката од внатрешниот агол на капакот, следејќи ја линијата на трепките нацртајте што е можно поблиску, секогаш зависи од вас да добиете крилест изглед или да создадете класични мачкини очи. Лесно отстранете со средство за чистење на лицето на база на масло. Ве молиме затворете Го Капачето по употреба за да го задржите врвот заситен со интензивен пигмент и бисер. Ја добивте неисправната ставка Или не сте задоволни со нашиот производ. ве молиме слободно контактирајте и ние ќе се потрудиме да го решиме за вас. Овој комплет за ајлајнер вклучуваше сина, виолетова и сливер не само што може да го осветли вашиот дневен изглед на очите, туку и да постигне уметничка еуфорија сочинуваат изглед. Одговара на многу прилики како Што се Ноќта на Вештерките, Божиќ, козметичко шоу, матурска ноќ, танцова забава итн.