Руби Бакнежи Вкусна Уста Наводнување Усна Сјај
  • Неодамнешно

Руби Бакнежи Вкусна Уста Наводнување Усна Сјај

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Наполнет Со Путер Од Манго за да помогне во промовирање на меки и здрави усни Наполнет Со Путер Од Манго за да помогне во промовирање на меки и здрави усни. Наполнет Со Путер Од Манго за да помогне во промовирање на меки и здрави усни. Спакувано Со Акаи Бери за антиоксидантни својства. Сјајот сличен на желе се лизга на усните за висок и долготраен сјај. Мала тежина и желе текстура усна сјај. Вкусен Сјај за Усни што Е ТОА ЛЕСЕН сјај за усни со текстура на желе што се лизга на усните за висок и долготраен сјај. Што Прави Спакувано со антиоксидантни својства за да помогне во промовирање на меки и здрави усни.● Придобивкисодржи Бобинки Акаи и путер од манго.