310 парчиња Светат Привремени Тетоважи За Деца, Мешани Стилови Светат Во Темните Тетоважи, Светлечки Налепници За Тетоважи За Момчиња И Девојчиња, Пиратски Тетоважи
  • Неодамнешно

310 парчиња Светат Привремени Тетоважи За Деца, Мешани Стилови Светат Во Темните Тетоважи, Светлечки Налепници За Тетоважи За Момчиња И

DEN 111.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прекрасни подароци за деца-4,72*2,99 инчи 16 парчиња од 310 видови привремени тетоважи прекрасен цртан филм мешан стил сјај во темните тетоважи интересен и атрактивен дизајн, сите видови животни, Авиони, автомобили, еднорози, сирени, простор, ајкули, диносауруси, пирати, колачи, роботи, автомобили, пеперутки и други модели се привлечни за децата, вистинска забава за детството на децата, извонредно пакување, прекрасни подароци за деца. Откако ќе ја апсорбира сончевата светлина во текот на денот, оваа тетоважа ќе свети во мракот. На прозрачното време ќе влијае светлината и температурата. Ако прозрачниот ефект стане слаб или дури и без луминисценција, само повторно апсорбирајте ја сончевата светлина и таа повторно ќе блесне. Вие не само што можете да се држите на различни делови од телото, туку и на некои мазни предмети, како што се стакло, плочки, канцелариски материјал, хартија, кутии за подароци, кутии за мобилни телефони и автомобили. Водоотпорни и долготрајни-овие лажни тетоважи можат да траат 3-5 дена, водоотпорни и испотени, така што ќе можете да пливате, да се капете или да се потите без грижи. Сите привремени тетоважи може да се користат во различна ситуација - погодни за секое дете, празнична забава, роденденска забава, играње улоги, семеен собир, училишни активности, добротворни активности, спортски игри, секојдневно носење, маскенбал, концерт, плажа. Под црна светлина, изгледа многу кул, и овие блескави тетоважи ве прават фокусна точка на забавата. Ве молиме слободно купете-нашите привремени тетоважи го гарантираат квалитетот, дојдете брзо да го купите. забелешка : производот треба да го апсорбира изворот на светлина во изворот на светлина пред употреба, а потоа ќе емитува светлина во мракот. 16 листови од 310 видови 4.99 инчи за еден сет на привремени деца цртан филм сјај во темни тетоважи како да ја користите вашата привремена тетоважа? 1 Одлучете каде сакате да ја примените тетоважата.Осигурајте се дека вашата кожа е чиста и сува пред нанесувањето. 2 Исечете ја тетоважата што е можно поблиску до работ.