Ксијахиум Сјај За Усни Деца За Девојчиња 1-8 Транспарентно Постепено Масло За Усни Навлажнувачки И Навлажнувачки Ново Обоено Долготрајно Водоотпорно Масло За Усни
  • Неодамнешно

Ксијахиум Сјај За Усни Деца За Девојчиња 1-8 Транспарентно Постепено Масло За Усни Навлажнувачки И Навлажнувачки Ново Обоено Долготрајно

DEN 123.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КОРИСТЕТЕ / НОСЕТЕ / ПАТУВАЈТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ : Користете Го На Чисти Усни; Служи Како Одлична Основа за Шминкање На Усните, Користете Под Кармин, Покажува Добри Резултати На Горните Усни Кои Стануваат Досадни и Црни Поради Патувајте Пријателска Големина На Мелем за Усни, Лесно Одговара на Вашиот Џеб и Убава Амбалажа за Да Го Покажете Врвниот Производ за Вашата Усна. Ја Храни И Поправа Оштетената Кожа На Усните, Од Сонце Како И Својствата, Ја Враќа Изгубената Природна Боја И Сјај, Совршено Формулирани На Усните Поради Надворешни Фактори, Покажува Брзи Резултати, Најдобар Осветлувач На Усните. Навлажнувањето Создава Бариера За Хидратација Која Трае! Тоа Е Совршен Навлажнувач За Усни За Многу Суви Усни и Потреба Од Усни!. Носете Ја Нашата Усна Преку Ноќ И Усните Додека Спиете За Да Се Разбудите Со Мазни, Навлажнети Усни. Нашата Формула За Хидратација На Усните Ќе Ги Одржува Вашите Усни Убаво Меки. Вашето Задоволство Е Нашата Главна Цел. Сјај За усни Деца За Девојчиња 1-8 Транспарентно Постепено Масло За Усни Навлажнувачки И Навлажнувачки Ново Обоено Долготрајно Водоотпорно Масло За Усни 10мл Хигиенски Комплети за Тинејџеркитранспарентно Постепено Масло За Усни Навлажнувачки и Навлажнувачки Ново Обоено Долготрајно Водоотпорно Масло За Усни Од Кармин 10мл Материјал : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има Мала Разлика Во Бојата.