Ксиахиум Код Осум Шминка Монохроматски Висок Сјај Во Прав Неутрално Осветлување Трепкање Супер Сјајна Бела Издржлива Шминка Без Бледнее Пенкало За Сенки За Очи
  • Неодамнешно

Ксиахиум Код Осум Шминка Монохроматски Висок Сјај Во Прав Неутрално Осветлување Трепкање Супер Сјајна Бела Издржлива Шминка Без Бледнее

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Лесен За Носење ● Уникатниот Дизајн Го Олеснува Ракувањето, Овој Хајлајтер Е Мал И Пренослив, Совршен За Патување И Секојдневна Работа Работи На Лицето, Но Може Да Се Користи И Како Хајлајтер За Тело На Рацете, Клучната Коска, Нозете, Рамената, Па Дури И Косата. Достапни Се 5 Бои, Изберете Ја Соодветната Боја Според Вашите Желби. ●Долготраен Q Спреј со Висока осветленост Не е Мрсен и Има Освежувачка Текстура, Која Помага Да Се Покрие Вишокот Маснотии, Не Ги Затнува Лесно Порите на Кожата и Трае Долго време. Истакнувачки Спреј За Убавина Со Светки За Нанесување На Лицето За Треперлива Завршница. ●Добро За Подароци}Пакувањето Е Погодно За Лична Употреба И Давање Подароци. Тоа е Совршен Подарок За Себе, Семејство, Љубовници и Пријатели За Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките и Други Празници. Код Осум Шминка Монохроматски Висок Сјај Во Прав Неутрално Осветлување Трепкање Супер Сјајна Бела Издржлива Шминка Без Избледување Сенка За Очи Пенмонохром висок сјај во прав неутрално осветлување трепкање супер сјајна бела издржлива Шминка Без Избледување Материјал : Пластична Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.