Мастило Воздушна Нијанса за Усни 1сет Кармин со Кадифе За Шминка За Усни Долготраен Гол Водоотпорен Сјај За Усни Со Висок Пигмент Девојка Дами Шминка Долготрајна Г?
  • Неодамнешно

Мастило Воздушна Нијанса за Усни 1сет Кармин со Кадифе За Шминка За Усни Долготраен Гол Водоотпорен Сјај За Усни Со Висок Пигмент Девојка Дами

DEN 95.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа Усна Е Високо Обоена, Водоотпорна И Пот , Не Е Лесна За Соблекување И Ги Одржува Вашите Усни Убави Цел Ден Со Совршен Пакет, Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Денот На Вљубените, Роденден, Денот на Мајката и Друг Фестивал!. Нашиот Производ Е Убав И Дека Сме Сигурни Дека Ќе Ви Се Допадне. Производот Може Да Биде Оштетен За Време на Пратката,Ако Сте Ја Примиле Скршената Стока или Не Сте Задоволни со Нашиот Производ.Ние Ќе Ви Понудиме Решение За Вас. Различни Бои Усна Лагер Молив, понуда, Долготрајни Со Мека Апликација. Пигментот со Високи перформанси И Високо Пигментираната Боја Ви Даваат Прекрасен Сјај, Ве одржуваат Цел Ден и Навлажнувачки. Мастило Воздушна Нијанса на Усни 1сет Кармин со Шминка За Усни Кадифе Долготраен Висок Пигмент Гол Водоотпорен Сјај За Усни Девојка Шминка Долготрајна Гола Водоотпорна Футрола За Кармин За Усни1сет Кармин Со Шминка За Усни Кадифе Долготраен Гол Со Висок Пигмент Водоотпорен Сјај За Усни Девојка Дами Шминка Долготрајна Висока Пигмент Гола Водоотпорен Материјал За Усни : залепете Боја : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.