Dbylxmn Усна Лагер Водоотпорен Паста Боја Кука Линија Богата Кармин Пенкало Пенење Пенкало Без Бледнее Усна Лагер Погоден За Секојдневно Патување Партија Работа Усна
  • Неодамнешно

Dbylxmn Усна Лагер Водоотпорен Паста Боја Кука Линија Богата Кармин Пенкало Пенење Пенкало Без Бледнее Усна Лагер Погоден За Секојдневно Патување

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики и Текстура : Облогата За Усни Е Изработена од И Висококвалитетни Материјали и Состојки, А Меката и Мазна Кремаста Текстура Се Лизга на Кожата Високо Пигментирана И Вода, Таа Е Долготрајна и Се Спротивставува На Пердуви и Избледување. Електричен Сјај Кармин Маркер За Дамки Од Усни Оперски Комплети За Шминка За Возрасни Бел Ен Аргентен Кармин нијанса на Усни корејски Подарок За Кармин Поставете Речник За Усни. 12-Облога За Усни Во Боја : Обезбедете Повеќе Избори За Да Ги Задоволите Тонот На Вашата Кожа И Потребите За Шминка И Пригода. Маркер За Дамки За Усни 726 Канал Сјај За Усни Влажна И Дива Шминка Мелем За Усни Што Ја Менува Бојата Речник За Усни Дамки Од Веѓи Кармин Кармин Дамки Од Усни. Навлажнете И Измазнете : Природните Навлажнувачки Состојки Се Вклучени Во Нашиот Комплет За Облоги За Усни. Ги Хидрира Усните, Оставајќи Ги Свилени Меки На . Користете Го За Да Ги Нацртате Усните Пред Да Нанесете Кармин, Сјај За Усни Или Мелем За Усни За Полни, Живи Усни. 726 Канал Сјај За Усни Излупете Ја Дамката Од Усните Излупете Го Карминот Кармин Кармин Сјај За Усни Навлажнувачка Љубов Тоа Пакување За Сјај За Усни Мелем За Усни што Ја Менува Бојата. Повеќенаменски : Нашиот Лагер За Усни Не Може Да Се Користи За Обликување На Усните, Но Може Да Се Користи И Како Кармин. Различни Броеви На Бои Се Достапни, Се Мешаат,, Преглед И Магацинот За Да Се Создаде Каква Било Шминка За Усни И Да Се Покажат Различни Женски Привлечности. Усна Сјај Девојки Влажни И Диви Шминка Кармин Корекција Лента Кармин Гума Усна Полни Сјај Усна И Образ Нијанса Кармин Кармин Случајот Шминка. Подарок За Поставување вредност : Може Да се Користи Како Подарок За Пријатели, Љубовници, Девојки, Мајки и Други Фестивали, како Што се Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Родендени Итн.