КОЛЕКЦИЈА СЕФОРА 10 Часовна Фондација За Совршенство На Абење 10 Лесна Слонова Коска 0,84 мл
  • Неодамнешно

КОЛЕКЦИЈА СЕФОРА 10 Часовна Фондација За Совршенство На Абење 10 Лесна Слонова Коска 0,84 мл

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Скријте флеки, траги од пигментација, лузни и темни дамки со оваа основа што ветува природна, убава завршница Оваа формула се вклопува со вашата кожа за да создаде невидлив превез; втора кожа која се прилагодува на сите движења на лицето за оптимална удобност во текот на целиот ден. Хијалуронската киселина ја измазнува кожата, додека антиоксидантниот витамин Е штити од надворешни стресни фактори. Пигментите со мек фокус ги замаглуваат флеките и ја омекнуваат појавата на брчки за младешки, рамномерен тен.