Глазура Кадифе Деколор Стакло Не На Свила Глазура Воздух Усна Усна Мека Лесно Е Секси Кармин
  • Неодамнешно

Глазура Кадифе Деколор Стакло Не На Свила Глазура Воздух Усна Усна Мека Лесно Е Секси Кармин

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издржливост : Супер Издржливост, До 24 Часа Дури И Бакнувањето, Јадењето и Пиењето не Се Валкаат. Во Различни Ситуации, Не Треба да се Грижите За Срамот од Избледување На Карминот, Ниту Пак Треба Да Обоите Во Усните. Погоден За Забава, Слободен Живот, Свадбена Шминка Итн. Различни Шминка : Постојат Многу Бои За Избор. Погоден За Шминкање Во Секоја Сезона И Во Секоја Пригода, Особено Во Канцеларии, Состаноци, Шопинг, Забави И Други Прилики. Таа Е Погодна За Вас На Различни Стилови, Кои Можат Да Бидат . Погоден За Секого, Без Разлика Дали Сте Почетник Шминкер Или Шминкер. Траен / Светла / Навлажнувачки. Глазура Кадифе Деколор Стакло Да Не Свила Глазура Воздух Усна Усна Мека Лесно Е Секси Карминразновидна Шминка : има многу бои за избор. Погоден за шминкање во секоја сезона и во секоја пригода, особено во канцеларии, состаноци, шопинг, забави и други прилики. Таа е погодна за вас на различни стилови, кои можат да бидат . Погоден за секого, без разлика дали сте почетник шминкер или шминкер. и чисти материјалидајте им на усните трајна слатка боја.подарок : погоден за роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките или други фестивали, за лична употреба или како подарок на мајка, сопруга и девојка.Континуиран кармин непречено измазнет на усните.