ПОДАРОК НА ЈОГИ-Славење здравје Мулти Пакет | Ним Во Прав + Хербална Нега На Коса Комбо Пакет Пакет За Раст На Косата
  • Неодамнешно

ПОДАРОК НА ЈОГИ-Славење здравје Мулти Пакет | Ним Во Прав + Хербална Нега На Коса Комбо Пакет Пакет За Раст На Косата

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ ?????? ??? ??? ????? : Поради навлажнувачките својства На Ним и фактот дека содржи неколку масни киселини, како што се линолеинска, олеинска, стеаринска киселина, Ним помага да се ревитализираат и подмладат плитките како никогаш досега Суштинската добрина помага да се отстрани сувоста и оштетувањето и помага да се врати изгубениот сјај и јачина на влакната на никаков хемиски начин. ★ ???????? ???? ???? Познато е дека ним е неверојатен лек за ефикасно спречување на опаѓање на косата. Природната добрина на Ним помага да се зајакнат фоликулите на косата веднаш од корените кои обезбедуваат помалку кршење. Користењето На Ним додава на здравјето на скалпот и косата на сеопфатен начин што го спречува опаѓањето на косата Ефикасно Редовната примена на Ним помага да се добие посилен, погуст и луксузен раст на косата на природен начин. ★ ????'? ?? ??? ????? : Амла Во Прав 100гр Реета Во Прав 100гр Шикакаи Во Прав 100гр Брахми во Прав 100гр Хибискус во Прав 100гр.