ксингфа 100 Парчиња Налепници За Сјај За Усни, Јасна Етикета На Цевката За Сјај За Усни Персонализирана Винил Етикета За Сјај За Усни Празна Цевка Празно Шише Налепн?
  • Неодамнешно

ксингфа 100 Парчиња Налепници За Сјај За Усни, Јасна Етикета На Цевката За Сјај За Усни Персонализирана Винил Етикета За Сјај За Усни

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Високо транспарентен, мек, издржлив и отпорен на влага висок вискозитет боп материјал Волуменот НА пакувањето ОД 80 ПАРЧИЊА Е доволен за да ги задоволи дневните самостојни потреби на вас и вашето семејство или пријатели. Големина : големината на креативната печатена транспарентна налепница е : 1 X3 CM, 1, 5 X5 CM, 2, 5 X5 CM, 3, 5 X6 CM. САМОСТОЈНО празно црево : задолжително измијте ги рацете пред нанесување налепница-и избришете ги шишињата со алкохол за да го отстраните маслото, оставајќи ги да се исушат. Маслото на прстите или на шишињата може да предизвика етикетите да не се лепат многу добро. Широк спектар на употреба : погоден за повеќето козметички производи, може да се користи за персонализирана паста како што се сјај за усни, мелем за усни итн., совршен за запознавање, работа, забави, секојдневен живот итн. Земете ја оваа торба и започнете ЈА ВАШАТА САМОДОВЕРБА!. Безгрижно по продажбата : Без грижи, ако не сте целосно задоволни со купената стока, ве молиме испратете ни е-пошта, 24 часа за брзо да одговориме на услугата за клиенти. 100 пс налепница за сопствена етикета рачно изработена транспарентна транспарентна винил пвц специјална етикета за налепница за сјај за усни.