Фондацијата Адидас 6 Ранец, Камен Миење Бела/Сина Зора/Полу Флеш Аква Сина, Една Големина
  • Неодамнешно

Фондацијата Адидас 6 Ранец, Камен Миење Бела/Сина Зора/Полу Флеш Аква Сина, Една Големина

DEN 641.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доживотна Гаранција-изградена да трае Материјал што може да се избрише за лесно чистење на место со сапун и вода. Повеќе џебови со патент ви даваат многу простор за складирање. Внатрешни ракав безбедно продавници до 15 инчен лаптоп. Две мрежести странични џебови за шишиња со вода што одговараат на шишиња од 32 мл. Новата учебна година бара нов ранец. Овој ранец адидас има доволно простор за книги, врзива и папки. Има простор за складирање до 15-инчен лаптоп во внатрешниот ракав. Повеќе џебови со патент го држат телефонот, клучевите, пенкалата и другите ситници.