Руж Кармин Кармин Глазура За Усни Површинска Вода Лесна Навлажнувачка Лесна За Боја Не Е Лесна За Обезбојување Не Е Лесна За Лепење На Контекстот На Чашата Кармин
  • Неодамнешно

Руж Кармин Кармин Глазура За Усни Површинска Вода Лесна Навлажнувачка Лесна За Боја Не Е Лесна За Обезбојување Не Е Лесна За Лепење На Контекстот

DEN 110.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен Подарок - - - Уникатен Дизајн, Совршен Пакет, Тој Е Многу Погоден За Лична Употреба или Како Подарок За Пријателите и Семејството На Роденден,Годишнина, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, Забави. Совети За Чувствителен Тип На Кожа : Ве Молиме Нанесете Ја Во Зглобот Или Зад Ушите Пред Да Ја Нанесете На Усните За Да Се Осигурате Дека Не Сте Алергични На Карминот . Ако Е Непријатно, Престанете Да Користите Веднаш И Измијте Со Вода. Префект Кармин За Девојче, Жени-Ова Е Свиленкаста, Извонредна И Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминка.Ова Е Многу Уникатна, Многу Убава Шминка За Усни , Лесна За Носење И Чистење. Прикажаната Слика Е Претстава на Предметот, Ќе Добиете Од Достапниот Дел. Бојата Може Малку Да Варира Поради Поставувањето На Бојата На Секој Поединечен Монитор.