Девојката На џеси Чист Пигмент Сенка За Очи
  • Неодамнешно

Девојката На џеси Чист Пигмент Сенка За Очи

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бледо сина, лабава сенка за очи во прав Апликација без набори. Вклучува вметнување на сифтер. 2,5 грама тегла. Нашата Чиста Пигментна Прашина за Очи може да се користи сама како лабава сенка за очи, или преку Нашиот Прајмер за Сенки за целодневен изглед без набори. Секој контејнер содржи вметнување на сифтер.