Џоли Луксузен Мат Кармин-Хидратантна Кремаста Формула, Без Парабени
  • Неодамнешно

Џоли Луксузен Мат Кармин-Хидратантна Кремаста Формула, Без Парабени

DEN 304.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Луксузен кармин кој постигнува долготрајно абење, хидратација и боја-останете во една модерна мат формулација Оваа високо - пигментирана формула се лизга на кадифени мазни и ги разгалува усните со омекнувачки својства како Што Се Натриум Хијалуронски, Сквалан и Витамин Е.Обезбедува заситена боја, интензивна хидратација и продолжено абење, за меки, мазни, убави усни. Целосна покриеност, свиленкасто-мазна, кадифен мат финиш. Современата формулација овозможува оваа мат формула да остане мазна и кремаста. Без конзерванс и мирис. Бујен, долготраен кармин кој комбинира максимално влијание на бојата и хидратација на разгалување за мат изглед кој се чувствува прекрасно. Формулата што не се суши се лизга на усните со раскошно мека, кадифено-мат завршница. Технологијата За Хидра Со 24 часа обезбедува долготрајна, интензивна хидратација. Суспендираните Пигменти создаваат мека перница, неспоредлива исплата на бои, удобност и долготрајно абење.