Ревлон Супер Сјаен Крем Кармин, Бакар Хром 105, 0,15 Унца
  • Неодамнешно

Ревлон Супер Сјаен Крем Кармин, Бакар Хром 105, 0,15 Унца

DEN 159.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супер Сјајниот Кармин има ексклузивна технологија На Ликвизилк за разгалување на усните со мега-навлажнувачи и витамини преплавени со свила За Богата, мазна боја, Мек Сјај и неодоливи усни. Не е ни чудо Што Тоа Е кармин број 1 на Америка. Па зошто да не ги пробате сите 72 прекрасни нијанси?. Ревлон Супер Сјаен Кармин Е исто толку неопходен како и малиот црн фустан. Со 72 прекрасни, модерни нијанси, Кармин Revlon Super Lustrous® нуди најширок спектар на бои, така што сигурно ќе најдете оној што ви изгледа прекрасно! Спакувани со мега-навлажнувачи и витамини Ц и Е за меки, мазни, секси усни. Вашите усни остануваат бакнежливо условени за трајна мазност додека бојата останува богата и вистинита.