Тетоважа Прикриена Лента, Ултра Тенка Лепенка За Тетоважа Лузна И Родени Марки, Невидлива Водоотпорна Налепница За Коректор На Тонот На Кожата За Прикривање На Тет
  • Неодамнешно

Тетоважа Прикриена Лента, Ултра Тенка Лепенка За Тетоважа Лузна И Родени Марки, Невидлива Водоотпорна Налепница За Коректор На Тонот На

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водоотпорни и Отпорни на Пот - налепниците за прикривање на тетоважи со СКОБУТИ се водоотпорни и отпорни на пот, користејќи водоотпорен леплив закон, што е тешко да се олупи Секоја налепница може да остане околу 3-5 дена и може да се користи при пливање или вежбање. Природно убава-лепенката за коректор ЗА СКОБУТИ е лесна и добро се вклопува со кожата за брзо и ефикасно прикривање на постојните тетоважи, лузни, родени марки, витилиго и други флеки. Слободно исечени закрпи за коректор за Тетоважи се лесни за употреба и многу добро дизајнирани. Можете да ја исечете лепенката во обликот и големината што ви се потребни според вашите потреби. Безбедност на материјалот-Секоја лепенка за коректор е изработена од ултра тенок, дише, висококвалитетен материјал кој е нежен, не ја иритира кожата и ја одржува областа на нанесување сува. Широка Примена - - закрпи за коректор за Тетоважи може да се користат на рацете, нозете, рамената или кој било дел од телото за да се прикријат флеките.