Плус големина пливање за жени за капење жени бикини со големина на костум Поставете костими за капење плус костими за капење за жени за жени
  • Неодамнешно

Плус големина пливање за жени за капење жени бикини со големина на костум Поставете костими за капење плус костими за капење за жени за жени

DEN 124.48

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД и увезени. 7-15 дена испорака. Проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Спецификации на артиклите. Повод : Дневно, базен, море. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред вас !!!. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарение (целото мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch). Направени во САД и увезени. 7-15 дена испорака. Проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Спецификации на артиклите. Повод : Дневно, базен, море. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред вас !!!. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарение (целото мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch). Плус големина пливање за жени за капење жени бикини со големина на костум Постави костими за капење плус костими за капење за жени врвови на врвови, лонџер : жените може да бидат малку различни во зависност од компјутерскиот и мониторот за поставување Рачно мерење, благодарност (целото мерење во CM и забележете 1 CM = 0,39inch) Стил : Секси, случајни материјали : ПолиестерДорекција : Неплаќајте ја табелата со големина пред нарачката.