4 парчиња лента за пливање за деца, пливање уво бенд, пливање бенд за заштита од уво, бендови за водоотпорна прилагодлива лента за пливање, симпатична цртана глава г?
  • Неодамнешно

4 парчиња лента за пливање за деца, пливање уво бенд, пливање бенд за заштита од уво, бендови за водоотпорна прилагодлива лента

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погодна големина : Големината на лентата за глава за пливање е приближно 22 инчи/ 56 см и погоден за деца над 7 години; Лентата за глава е дизајнирана со прилагодливо сврзување, што ви служи дополнителен зафат за да ја прилагодите големината на лентата за глава според обемот на главата и да избегнете да ви донесе лошо со употреба на искуство. Исклучителен изглед : Овие слатки ленти за уво на цртани филмови се дизајнирани со неколку слатки стилови како што се вселенски ракета, небо, кит и диносаурус елементи, кои се повеќе применети за деца и лесно го привлекуваат вниманието на децата и се истакнуваат во гужва. Удобен материјал : Овие прилагодливи ленти за уво за пливање се изработени од неопренови материјал, безбеден и нетоксичен, кој може ефикасно да ја задржи водата да не влегува во ушите (препорачано да се користат со ушни приклучоци за подобри резултати); И деликатната технологија за печатење може да ги задржи слатките елементи да не паѓаат. Повеќекратни намени : Симпатичните ленти за уво на цртани филмови се добра алатка за детски дневни или надворешни активности, како што се пливање, сурфање, скијање на вода, капење, џогирање, правење јога и така натаму; Овие исто така се убави избори за патување во базенот, езерото, плажа и други туристички места за вода. Getе добиете : Пакетот на прилагодлива лента за уво за пливање се состои од 4 парчиња ленти за глава, кои можат да ја задржат водата да не влегува во ушниот канал; 4 -те различни стилови се стилски и слатки за возрасни и деца; Доста количини и стилови можат да ги задоволат вашите различни потреби.