ЈИЛЕИДЕ Е800в Серија 48В15А Голф количка Батерија Полнач со 3-пински Триаголен Приклучок ЗА EZGO RXV 48v голф коли
  • Неодамнешно

ЈИЛЕИДЕ Е800в Серија 48В15А Голф количка Батерија Полнач со 3-пински Триаголен Приклучок ЗА EZGO RXV 48v голф коли

DEN 3519.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[48v 15a голф количка батерија полнач] YILEIDE E800w Серија, Содржи директно поврзани 3-пински триаголен приклучок за безбедно, брзо и удобно полнење ЗА EZGO RXV 48v голф коли [Интелигентна Функција За Заштита]*Влез низок напон рачката е лесна за земање; и тежината на производот е 3,7 фунти, вкупната тежина на пакувањето е околу 5,5 фунти; нивото на Заштита е IP67. [Индикатор за полнење] моќноста на батеријата : 0-90% - - - Зелено светло трепка бавно ; 90-100% - - - Зелено светло трепка брзо ; 100% - - - Зелено светло секогаш вклучено. Проверете и потоа усогласете го излезниот напон и моделот на пиштолот за полнење на вашиот оригинален полнач. [Поддршка На корисниците] Ако имате какви било прашања или сте корпоративни прилагодени, можете да не контактирате преку е-пошта. Се надеваме дека ќе ги направиме сите наши професионални способности и напори да ви обезбедиме услуга и помош. [48v 15a голф количка батерија полнач] YILEIDE E800w Серија, Содржи директно поврзани 3-пински триаголен приклучок за безбедно, брзо и удобно полнење ЗА EZGO RXV 48v голф коли. [Интелигентна Функција За Заштита]*Влез низок напон рачката е лесна за земање; и тежината на производот е 3,7 фунти, вкупната тежина на пакувањето е околу 5,5 фунти; нивото на Заштита е IP67. [Индикатор за полнење] моќноста на батеријата : 0-90% - - - Зелено светло трепка бавно ; 90-100% - - - Зелено светло трепка брзо ; 100% - - - Зелено светло секогаш вклучено.