Ли Смит ПСА ДНК потпиша 8x10 Фото -автограм Red Sox - Автограмирани фотографии од MLB
  • Неодамнешно

Ли Смит ПСА ДНК потпиша 8x10 Фото -автограм Red Sox - Автограмирани фотографии од MLB

DEN 943.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Le Smith PSA DNA потпиша 8x10 Photo Autograph Red Sox Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм Ли Смит меморија. Меморијабили на Бостон Ред Сокс.