Ален Х Буд Селиг Милвоки Комесар за пивари потпиша автограмиран 8x10 Фото 3 - Автограмирани фотографии од MLB
  • Неодамнешно

Ален Х Буд Селиг Милвоки Комесар за пивари потпиша автограмиран 8x10 Фото 3 - Автограмирани фотографии од MLB

DEN 735.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Комесарот на Ален Х Буд Селиг Милвоки Бруерс потпиша автограмиран 8x10 Фото 3 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен Меморијабилија на Буд Селиг.