Giyo пумпа за шок со висок притисок, за вилушка и задна суспензија, заклучување на рачката на млазницата без загуба на воздухот
  • Неодамнешно

Giyo пумпа за шок со висок притисок, за вилушка и задна суспензија, заклучување на рачката на млазницата без загуба на воздухот

DEN 460.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Употреба на пумпа за шок на надувување на воздушната вилушка на планински велосипед или задна суспензија со вентилот Шредер, ве молиме не користете ја на надуени гуми за велосипеди Единствена млазница без воздух-искусни велосипедисти знаат дека пумпата за шок секогаш губат мало монтирање на воздухот кога се исклучува, оваа пумпа со заклучување на рачката на главата нема со соодветно работење. Производи со врвен квалитет- главни во додатоци за велосипедизам Повеќе од 10 години, знаеме многу за велосипедските производи, оваа пумпа за шок направена во Тајван- светска извонредност на велосипедските производи. Повеќето американски добро познати велосипедски брендови се направени во Тајван, ако сакате да знаете. Внимание! - Некои продавачи користат помалку скапи режими и прават слични фотографии за да ги доведат во заблуда клиентите. Можете да го споредите делот за рачката за да разликувате. Рачката на нашата е гумен материјал, нивните се пластични, исто така, нашите се поголеми, не можете да разликувате со фотографии преку Интернет. Продаден повисок режим со најниска цена- се продава по исклучително ниска цена. Ако се земат предвид ризиците, ние дури и губиме пари што ги продаваме понекогаш. Ова го правиме само затоа што сакаме повеќе продажба. Употреба на пумпа за шок на надувување на воздушната вилушка на планински велосипед или задна суспензија со вентилот Шредер, ве молиме не користете ја на надуени гуми за велосипеди. Единствена млазница без воздух-искусни велосипедисти знаат дека пумпата за шок секогаш губат мало монтирање на воздухот кога се исклучува, оваа пумпа со заклучување на рачката на главата нема со соодветно работење.