Illил Вилмуре потпишана со соблекувална на книги Ренџерс HCB Hockey Hof Auto JSA #2 - NHL автограмираше разни предмети
  • Неодамнешно

Illил Вилмуре потпишана со соблекувална на книги Ренџерс HCB Hockey Hof Auto JSA 2 - NHL автограмираше разни предмети

DEN 2479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; NHL автограмираше разни предмети. Illил Вилмуре потпишана со соблекувални со книги на Ренџерс, HCB Hocke Hof Auto JSA #2 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија за меморија на illил Вилмуре. Меморијабилии на Yorkујорк Ренџерс.