2019 Panini Prizm #210 Patrick Mahomes II началници на Канзас Сити НФЛ Фудбалска трговска картичка
  • Неодамнешно

2019 Panini Prizm 210 Patrick Mahomes II началници на Канзас Сити НФЛ Фудбалска трговска картичка

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира. Началници на Канзас Сити. Патрик Махомс II. Над 2 милиони трговски картички во инвентар. Прикажана фотографија. Вистинската ставка може да варира. Началници на Канзас Сити. Патрик Махомс II. Над 2 милиони трговски картички во инвентар.